Завршила во затвор поради „прегласен“ секс

Британката Џема Вајл ги налутила своите соседи кога во јануари годинава им „понудила“ десетминутно секс шоу, кое не можеле да го видат, но затоа го слушале јасно и гласно.

Поради нејзиното врескање за време на сексуалниот однос, кое според соседите, било „прегласно“, Џема го добила прекарот „соседката од пеколот“.

– На 29 јануари околу пет часот наутро, Џема почна да вреска и вика додека имаше секс. Тоа сите не разбуди. Траеше десет минути, изјави еден од вознемирените соседи за „Дејли Мејл“.

Поради прегласното врескање соседите поднеле тужба против 23-годишната Џема, по што Судот и одреди мерка „забрана за гласен секс“ во нејзиниот дом во Бирмингхам. Но, Џема неодмана ја прекршила забраната, па заврши во затвор, каде одлежа два дена.

На Џема, која е мајка на две деца, затворката казна и е изречена поради „вознемирување и нарушување на јавниот ред и мир“.

Нејзините соседите освен на „врескањето во текот на сексот“, се жалат и на прегласната музика што ја пушта, трскање на вратата, викање, пцуење и расправии со нејзиното момче.

– И сето тоа го прави многу гласно, вели еден од соседите.

Коментари

коментари

Напиши одговор

Вашата email адреса нема да биде објавена.