Во ЖИВО: Прес-конференција на Венко Филипче во врска со коронавирусот во Македонија

Министерот за здравство, Венко Филипчеза за во 15:00 часот ја најави својата нова прес-конференција во врска со новостите со коронавирусот во нашата држава.

 

Коментари

коментари

Напиши одговор

Вашата email адреса нема да биде објавена.