Видео: Пластичен хирург вежба на неговата жена, погледнете ја трансформацијата

На пластичниот хирург, 47 годишниот Филип Крафт од Мајами, неговата сопруга му е најдобра реклама за неговата работа.

Тој откри дека сопругата, 43 годишната Ана му служи како модел, со кој привлекува нови клиенти.

Таа тврди дека е воодушевена со своето ново совршено тело, но и дека е спремна на уште операции, доколку ги изведува нејзиниот сопруг, со кој е во брак 21 година.

-Филип ужива во редизајнирањето на автомобилот и куќата, а најмногу во моето редизајнирање. По две деца, му дозволив да го направи тоа, вели Ана.

Оваа Американка откри дека на почетокот го одбила предлогот на својот сопруг, но дека се согласила по двете породувања.

Синовите денеска им имаат 13 и 11 години.

Погледнете ја нејзината трансформација:

 

Коментари

коментари

Напиши одговор

Вашата email адреса нема да биде објавена.