ВИДЕО: Колку е безбедно млекото што се произведува и увезува?

Дали составот одговара на декларацијата?

441

Анализа на Сител тв за квалитетот на млекото за пиење кое може да се најде во продавниците.

Колку е безбедно млекото што се произведува и увезува – дали составот одговара на декларацијата?

Колку е безбедно млекото што се произведува и увезува – дали составот одговара на декларацијата?

Gepostet von Сител Телевизија am Dienstag, 27. November 2018

Коментари

коментари

Напиши одговор

Вашата email адреса нема да биде објавена.