ВИДЕО: Како да се ослободите од болките во грбот за 5 минути?

Можете да ги практикувате дома

875

Понекогаш не мора веднаш да посегнуваме по лек за болка кога чувствуваме болки во грбот. Овие неколку едноставни трикови можат да ви помогнат лесно да се ослободите од болката во грбот, и тоа само за 5 минути.

Станува збор за совети  и пози кои можете да ги практикувате дома, а помагаат мускулите во телото да се опуштат.

Коментари

коментари

Напиши одговор

Вашата email адреса нема да биде објавена.