Видео: И со матурските фустани се претера – Погледнете ги овие најлоши избори на тинејџери!

390

 

Некои од тинејџерките одбираат фустани кои немаат допирна точка со стилот или воопшто не и прилегаат на нивната фигура.

Ова се 15 девојки чии фустани се убедливо најголеми модни грешки.

 

Коментари

коментари

Напиши одговор

Вашата email адреса нема да биде објавена.