Сок кој се прави многу лесно, а ќе ви ги прочисти крвните садови како никогаш досега

Ова е вистински еликсир за здравје. После него ќе се чувствувате благодарно и силно.

Потребни состојки:

– 4 моркови

– 3 јаболка

– сок од 1/2 лимон

– парче исчистен ѓумбир (2см.)

Подготовка:

Подготовката никогаш не била поедноставна. Сите состојки ставете ги во соковник и добиениот сок испијте го веднаш.

Коментари

коментари

Напиши одговор

Вашата email адреса нема да биде објавена.