Со само две состојки спасете се од проширени вени!

Се препорачува за сите кои имаат проблеми со тромб или проширени вени, моќен е и делува брзо.

Овој руски лек ќе ве спаси од проблемите, а еве и како. Ви требаат само 250 грама лик и 15 лимони, кои треба да ги измешате во блендер.

Се добро се меша и се става во тегла. важно е да не ја затварате со капак, туку со газа.

Пијте една лажица на ден со топла вода.

Коментари

коментари

Напиши одговор

Вашата email адреса нема да биде објавена.