РЕЦЕПТ за брзо слабеење: Пробајте го овој напиток од само ТРИ СОСТОЈКИ!

Сакате брзо да ослабнете?

Ви се брза да „влезете“ во припиен фустан, куси панталони (популарните шорцеви) или високо сечен костум за капење, а не знаете како бргу да ослабнете?


За да по вруќиниве не се криете во широка гардероба, обидете се да ја намалите тежината со помош на напиток кој има само три состојки, а за кој на интернет многумина тврдат дека може „да симне“ неколку конфекциски броеви.

Се пие наутро, на гладно, односно на празен стомак и тоа само една чаша, а „топи“ мрсни наслаги на струкот на бедрата.

Можеби токму таму каде што ви треба, барем на поголемиот број на жени.
За да го направите, прво во блендер ситно исечкајте листови од еден врзоп магдонос, полијте го со сок од еден лимон, додајте една шолја млака вода, се’ добро измешајте и веднаш испијте.
Овој напиток пијте го шест дена по ред, па направете десетдневна пауза, и, доколку е потребно повторете го циклусот.

Коментари

коментари

Напиши одговор

Вашата email адреса нема да биде објавена.