Овој чај ќе ја подобри вашата крвна слика

Лошата  крвна слика создава многу проблеми во телото, а овој чај помага да бидете здрави, помага за косата да ви биде по бујна, помага против воспаленија и тешки болести.

Припремата е едноставна:

  • Ви требаат сончогледови семки и вода. Одберете органски.
  • Се преливаат со пола литар врела вода и се оставаат два часа со капак.
  • Се пие наутро на празен стомак.

Коментари

коментари

Напиши одговор

Вашата email адреса нема да биде објавена.