Ова се најбизарните “секс несреќи”- Некои луѓе ги чинело живот!

Иако овие ситуација се ретки, сепак се случиле.

1.Му го прегризала пенисот

Еден кинески пар им се препуштил на страстите во автомобил на празен паркинг. За нивна несреќа, по десетина минути на паркингот дошол пијан маж со камионче кој удрил во автомобилот на парот во момент кога жената орално го задоволувала љубовникот. Од силната на неочекуваниот удар жената нагло ја затворила устата и со сета сила го гризнала неговиот пенис кој подоцна лекарите морале да го шијат.

2.Се „заглавиле“

„Penis captivus“ е стручното име за ова. Кога пенисот се наоѓа во вагината, мускулите на дното на вагината ритмички се стегаат за време на оргазмот, при што може да дојде до заглавување на пенисот.

-Навистина е непријатено ако имате секс набрзина пред да се разбуди неговата сестра која спие во истата соба. Неа вревата ја разбуди, а ние не можевме да се раздвоиме. Тоа не траеше подолго од неколку минути, но беше цела вечност за мене. Никогаш нема да го заборавам нејзиниот шокиран поглед, вели девојката која се нашла во оваа непријатна ситуација.

3.Го убил вибратор

Невработен господин од Лондон во 2013 година се забавувал мастурбирајќи со вибратор во анусот. Но, случајно отишол предалеку и повеќе не можел да се ослободи од вибраторот. Поради непријатноста не сакал да побара помош се до петтиот ден кога вибраторот сериозно го повредил неговото дебело црево. Мажот поминал повеќе од еден месец во болница, но на крај починал како последица од сепса и повредени црева.

4.Оргазмичка смрт

Старец се самозадоволувач со правослукалка, доживеал оргазам и од преголемо возбудување починал. Го нашле полугол, со траги од сперма и цевка од правосмукалка покрај него.

Коментари

коментари

Напиши одговор

Вашата email адреса нема да биде објавена.