Неколку идеи за интересни летни нокти

Ако сте дел од оние дами кои се пребирливи во изборот на бои, тогаш знаете дека тој може да биде бескраен.

Во летниот период можностите за шаренило на ноктите е бескрајно.

При изборот на боја, обично размислуваме за тоа како ќе ни одговара со облеката. Сепак, летото е перид кога може да се опуштите и да одберете некоја боја која досега не сте имале храброст да ја носите на вашите нокти.

Еве неколку идеи од нашите пријатели од Spectra Nail Bar (телефон за закажување 078 873 703) за да можете во тек на целото лето безгрижно да се потпрете на совршениот впечаток кој ќе го остават ноктите на вашите раце:

Коментари

коментари

Напиши одговор

Вашата email адреса нема да биде објавена.