Исфрлете го вишокот течност од вашето тело со помош на овој едноставен напиток

Надуените нозе ќе станат минато

Потребна ви е само една состојка, а тоа е магдонос.

Ситно исецкајте четвртина од китка магдонос, па ставете во шоља за чај и прелијте со жешка вода и оставете да отстои 10 минути и спремна е за конзумирање.

Може да додадете лимон, ѓумбир или мед, важн е да се конзумира додека е топло, зашто тогаш има најдобар ефект.

Коментари

коментари

Напиши одговор

Вашата email адреса нема да биде објавена.